HomeOznamyZískajte knihu alebo 10% zľavu výmenou za vašu recenziu

Získajte knihu alebo 10% zľavu výmenou za vašu recenziu

Autor

Dátum

Kategória

Vieme, že nemálo z vás, ktorí radi čítate, aj radi píšete a to sa nám hodí :). Ak nemáte nič proti tomu, chceli by sme vás pozvať do vzájomne výhodnej spolupráce. Vytvorili sme pre vás tieto dve možnosti:

Ak vás nejaká kniha z našej ponuky oslovila, odporučte ju na facebooku a dostanete od nás 10% zľavu na nákup v našom obchode.

 

1. Recenzia na facebooku. V prípade, že ste prečítali niektorú z kníh v ponuke nášho obchodu a zapáčila sa vám natoľko, že by ste ju boli ochotní doporučiť aj svojim priateľom v statuse na facebooku – môžete napísať recenziu, ktorá bude mať minimálne 160 slov a uverejniť ju na svojom facebookovom konte s presmerovaním na recenzovanú knihu v našom obchode a zároveň uverejniť tú istú recenziu aj na našej stránke kumran.sk, následne nás na ňu upozorniť emailom na kumran@kumran.sk a my vám odošleme poukážku na 10% zľavu z ceny produktov na jeden nákup v našom obchode.

(Podmienkou pre tento druh recenzie je mať konto na facebooku.)

Ak chcete dostať knihu z nášho vydavateľstva úplne zadarmo, zapojte sa do nášho recenzného programu na portály storpic.com

2. Recenzia na vašom blogu. V prípade, že sa ste naslovovzatý knihomoľko a chcete do recenzovania kníh pustiť energickejšie a preto sa chystáte vytvoriť si, alebo už máte vytvorený vlastný blog, môžete sa prihlásiť na recenzovanie niektorej z našich kníh (a nielen našich) cez recenzný portál storpic.com. V takomto prípade od nás dostanete knihu, ktorú máte záujem recenzovať zadarmo výmenou za minimálne 500 slovný blog a jednu kratšiu recenziu uverejnenú v našom obchode kumran.sk a v obchode martinus.sk. Presnejšie podmienky (kľúčové slová a vyžadovaný spätný odkaz) nájdete pri konkrétnom produkte priamo na stránke storpic.com.

(Podmienkou pre tento druh recenzie je mať vlastný blog.)

Najčítanejšie články